СПЕЦИАЛИСТ КИП И А

Описание и изисквания:
  • Инженерно или Средно техническо образование – автоматика, електротехника, електроника, контролно – измервателни прибори
  • Готовност за разнообразна и интензивна работа
  • Личностни качества : Отговорност , прецизност, инициативност, оперативност, умения за работа в екип
  • Стремеж за повишаване на квалификацията и знанията си
  • Опитът е предимство
  • Възможност за командировки
Предимство за кандидатите е:
  • Познания по периферни устройства ( нивомери, нивосигнализатори, температурни преобразователи, разходомери и др.), системи за управление на процеса – контролери, периферия оптична и профибус мрежи
  • Компютърна грамотност
  • Владеене на английски / немски език
  • Валидно свидетелство за управление на МПС
Функции и отговорности:
  • Автоматизация на котелни инсталации, горивна техника за течно гориво и природен газ
  • Извършва настройки, регулиране и ремонт на електро и КИП и А оборудване
  • Участие при изработване на ел.табла и инсталации по обекти
  • Окомплектоване и опроводяване на ел.табла и свързаните с тях дейности
  • Пускане и настройка на ел.табла и инсталации по обекти
  • Работа по обекти в града и страната
Фирмата предлага:
  • Мотивиращо заплащане
  • Много добри условия на труд
  • Отличен екип
  • Трудов договор и осигуровки
  • Платен годишен отпуск
  • Служебен телефон
  • Служебен транспорт

При интерес към настоящата обява, моля изпратете Вашата автобиография на адрес rayservice@nat.bg или на факс: 9632587

ЗАВАРЧИК

  • Средно техническо образование
  • Професионална квалификация " Заварчик- Іст" – свидетелство за правоспособност
  • Личностни качества: Отговорност, прецизност, инициативност, оперативност, умения за работа в екип
  • Валидно свидетелство за управление на МПС е предимство
  • Извършване на монтажни дейности в котелни централи и газификация